درباره ما

این گروه نرم افزاری ما در سال 91 با تشکیل شدن 6 نفر آغاز به فعالیت کرد (محمد باقری، علی نجفی، علیرضا بهرامی، مجید قاسمی، مهرداد تواچه) و در ابتدا با نام گوماتو و تغییر آن نام به چندنام دیگر (اپ ویز، تایر و.. ) در آخر به گروه نرم افزاری تیما تغییر کرد.

در محله تولید دارو منطقه 18 تهران با ، تولید نرم افزار شهداء برای شهرداری منطقه وقت، تولید نرم افزار برای یک پزشک ورزش های ملی و ساخت نرم افزار آموزشی درسی در سال های که کمتر کسی به دیجیتالی کردن آموزش فکر می‌کرد. بعد ها با جدا شدن برخی از عضو های تیم و جدی تر شدن کار افراد زیادی با گروه تیما کار کرده اند و جدا شدند اما همچنان هر نرم افزار یا خدماتی ساخته ایم رایگان پشتیبانی فنی اولیه رو انجام داده ایم. بیش از ۲۵۰ نفر نیرو از ابتدا تا به حال با گروه تیما کار کرده اند در پروژه های دانشگاهی ، دولتی ، خصوصی این گروه مردم نهاد ما دیگر عضوی از شما هستیم .

با سیستم پشتیبانی و افراد جوان با انگیزه و تجربه ی بیش از ۱۱ سال.

طراحی نرم افزار های آموزشی، سیستم فاکتور ساز آنلاین، طراحی انواع افزونه وردپرس، قالب وردپرس و بالا بردن امنیت آنها(عیب یابی) ، طراحی نرم افزار ساعت کاری سرویس، سئو، ایجاد سیستم های مانیتورینگ نرم افزار بلادرنگ و زدرگ، طراحی لوگو و لندینگ پیج و…. از گذشته تا به حال افراد زیادی همکار ما بودند اما توجه داشته باشید که ما گروه نرم افزاری تیما هستیم و حق مادی و معنوی این فعالیت ها به نام محمد باقری است و استفاده از نام گروه نرم افزاری تیما در دیگر سایت ها با نام افراد دیگر جعلی است. افراد اصلی فعلی که عضو گروه تیما هستند و نماینده می‌باشند.

محمد باقری، علی نجفی، امیررضا حیدری، میر مهدی رسولی، محمد متین گلی زاده، زهرا رستمی، محمد مهدی جعفرزاده، آقای علیزاده افراد دیگری که در بالا بردن کیفیت عملکرد گروه نقش دارند تمام آنها در کشور پهناور ایران در فرایند تولید تحقیقات توسعه نرم افزار و طراحی سایت و…. نقش دارد به بیش از 150‪ نفر تا به امروز میرند. امید است با راهندازی نرم افزار پشتیبان تیما هر چه بهتر با کیفیت تر باعث رشد درآمد آموزش شما شویم

لوح تقدیر شهرداری از گروه تیما