در زمانی که به نظر می رسد همه چیز آنلاین است ، تقاضا برای توسعه دهندگان وب افزایش یافته است و توسعه وب را به یک مهارت سودآور تبدیل کرده است.

شیوع همه گیر همه شیوه تجارت را تغییر داده است. مشاغل کوچک ویترین فروشگاه های خود را به صورت آنلاین جابجا می کنند ، مشاغل بزرگ حضور آنلاین آنها را تقویت می کنند و بقیه با زوم یا روش مجازی دیگر ملاقات می کنند. کار از راه دور هنجار جدید است.

یادگیری توسعه وب می تواند درآمد شما را افزایش دهد و شما را به عنوان یک نامزد مطلوب در استخدام استخدام کند و مزایا در اینجا متوقف نمی شوند.

بصورت آنلاین به عنوان یک فشار جانبی کار کنید

داشتن مهارت های توسعه وب نیازی به منبع اصلی درآمد نیست اما می تواند پول نقدی را برای شما به همراه داشته باشد. درآمد ساعتی در کانادا می تواند به بالغ بر 50 دلار در ساعت باشد که آن را به یک هیاهوی جانبی خارق العاده تبدیل می کند.

به خصوص در طی یک بیماری همه گیر که نرخ بیکاری به اندازه خودشان بالا است ، افراد به دنبال درآمد اضافی یا مشاغل دوم هستند. یادگیری مهارت های توسعه وب یا طراحی وب ، هر کسی را در موقعیت عالی برای مستقل کاری قرار می دهد ، که می تواند بسیار سودآور باشد.

20 نشانه ای که برای کارآفرینی لازم دارید (اسپرسو)

مشاغل کوچک و بزرگ به طور یکسان در حال انتقال به اینترنت هستند

تغییرات اجتماعی ناشی از همه گیری را می توان واقعاً در تغییر حالت آنلاین مشاهده کرد. مشاغل محلی به دلیل سرعت بخشیدن به روند تجارت الکترونیکی در حال پریدن به سیستم عامل های آنلاین هستند. به عنوان مثال ، Shopify Inc در سه ماهه دوم پس از افزایش فعالیت تجارت الکترونیکی ، درآمد کسب و کار خود را دو برابر کرد زیرا مشاغل محلی برای فروش کالاها و خدمات به پلت فرم آنلاین رفتند.

این افزایش فعالیت آنلاین نیاز به نگهداری دارد ، و وب سایت ها و طراحان وب دائماً در حال سازگاری هستند تا تجربه را برای مصرف کنندگان ساده کنند. دانستن اطلاعات و نکات مهم برای طراحی یک وب سایت یکپارچه را می توان در گروه نرم افزاری تهران تیما شناخت و کمک گرفت.

از خانه و طبق برنامه و مسندات خود کار کنید.

در حال حاضر  توسعه وب می تواند از راه دور انجام شود و تقاضای کار در خانه حتی بیشتر قبل از اولویت قرار گرفته است. در یک نظر سنجی اخیر ، 53.3 درصد از کارگران گفته اند که کار از راه دور به یک اولویت اصلی تبدیل شده است. با داشتن 63.9 درصد توسعه دهندگان حداقل یک روز در ماه در خانه ، 11.1 درصد اظهار داشتند که از راه دور تمام وقت کار می کنند.

انتخاب یک شلوغ جانبی مانند توسعه وب می تواند درآمد اضافی مورد نیاز در حال حاضر بدون خروج از خانه را به همراه داشته باشد.

یا اگر میخواهید خود سییستم خود را پیاده کنید برای کمک با ما تماس بگیرید.

برنامه خود را تنظیم کنید و با توسعه دهنده وب و مهارت های طراحی که می توانید در یک بسته گروه نرم افزاری تهران تیما بیاموزید ، احتمال قرار گرفتن در معرض بیماری کرنا همه گیر را کاهش دهید.

مهارت های جدید رایانه ای خود را به شغل اصلی خود منتقل کنید

یادگیری کدنویسی یا طراحی وب سایت کار کوچکی نیست.

نحوه ایجاد یک وب سایت تعاملی از ابتدا را بیاموزید یا همه چیزهایی را که می توان در مورد زبان برنامه نویسی گوناگون با توسعه دهنده وب دانست را از ما بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند دلیل سودآور برای توسعه وب

0 Item | تومان0
View Cart
cropped-logo.png
رمز عبور برای شما پیامک می شود
cropped-logo.png
[ultimatemember form_id="5783"]