image4
در کمترین زمان ممکن با بهترین کفیت
ساخت نرم افزار چند پلت فرمی
تمام نیازهای شما

با کمترین قیمت

تلوزیون
وب
ویندوز
موبایل
slider-2

خلاقیت خود را نمایش دهید

همین حالا نرم افزار خود را بسازید
طراحی سایت و نرم افزار های چند پلت فرمی
header_bg_videoSlide thumbnail
Only YouTube and Vimeo videos are supported with this shortcode.

 


 • پشتیبانی

  پشتیبانی از طریق چهار روش تیکت ، ایمیل ، تماس تلفنی ، شبکه های اجتماعی امکان پذیر است

 • اندروید

   

   

  ساخت نرم افزار آندروید با استفاده از زبان جاوا اسکریپت و سیستم های کلاس پلتفرمی که کاملا واکنشگرا می باشد

 • برنامه نویسی تحت ویندوز

  ما در گرروه نرم افزاری تیما (دانشجویان تیما)، ترجیح میدهیم از تکنولوژیها، و ای پی ای های استاندارد استفاده نماییم به صورت ترکیبی و سازگار کار کنیم. با این شیوه، نرم افزار طراحی شده، بخوبی با ویرایشهای مختلف ویندوز کار خواهند کرد.

  این موضوع از این نظر حائز اهمیت است که با تغییر سیستم عامل از اکس پی به ویستا یا سون، این تضمین بوجود می آید تا برنامه طراحی شده بخوبی با سیستم عاملهای ذکر شده کار خواهد کرد.

 • مولتی مدیا

  مالتی مدیا نوعی نرم افزار چند رسانه ای است که قابلیت بسیاری در زمینه نمایش اطلاعات داراست بطوریکه امروزه کمک مناسبی برای بسیاری از فعالیت ها از جمله تبلیغات آموزش، اطلاع رسانی و … می باشد و این مرکز را می توان تخصصی ترین مرکز طراحی و ساخت انواع سی دی مالتی مدیا دانست زیرا آنچه را که شما بدان نیاز مندید ما قبلا به بهترین نحو ممکن تجربه کرده ایم.

 • کد نویسی

  کد نویسی با استفاده از زبان برنامه نویسی محبوب هم چون جاوا و جاوا اسکریپت ، پراسس ، کیوتی ، لوآ و...

  که می توان گفت بیشتر انها کلاس پلتفرم می باشد

 • طراحی گرافیکی

  امروزه گرافیک نه تنها به عنوان یک هنر، بلکه به عنوان عامل رسانه ای عمل می‌کند که نگاهی دیگر گرافیک یکی از مهمترین عوامل تبلیغ است، از جمله در اعلان های تبلیغاتی و تجاری تلویزیون، سینما، بسته بندی کالاها، علائم راهنمایی و رانندگی، ویترین مغازه ها و ... است

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

این موضوع از این نظر حائز اهمیت است که با تغییر سیستم عامل از اکس پی به ویستا یا سون، این تضمین بوجود می آید تا برنامه طراحی شده بخوبی با سیستم عاملهای ذکر شده کار خواهد کرد.

ساخت نرم افزار آندروید با استفاده از زبان جاوا اسکریپت و سیستم های کلاس پلتفرمی که کاملا واکنشگرا می باشد که در کمترین زمان ممکن ساخته می شود

زبان برنامه نویسی پردازش یا پراسس مبنتی بر جاوا کار میکند و قابلیت های بسیاری نیز دارد این زبان در حالی که قدرت مند است بسیار یادگیری آن اسان است با یاد گیری بخش های اصلی این زبان برنامه نویسی و نمونه های واقا فراوان ان شما می توانید خروجی های زیر را بگیرید(در سال ۲۰۱۵)

خروجی برنامه و بازی های اندرویدی apk | خروجی ویندوز | خروجی مک | خروجی صفحه هات وب

 

کیوتی یک فریم ورک مولتی پلتفرم برای توسعه نرم افزار می باشد که اکثرا برای ایجاد برنامه هایی با رابط کاربری (جی یو ای) مورد استفاده قرار می گیرد . اما پس از نسخه ۴ امکان ایجاد برنامه های متنی نیز فراهم شده است . بیشترین استفاده از کیوتی در رابط گرافیکی کی دی ای بوده است یکی از مهمترین محیط های گرافیکی لینوکس می باشد

لوآ مدیریت حافظه را بصورت خودکار انجام می دهد. این به این معنی است که شما باید نگران باشید نه در موردتخصیص حافظه برای اشیاء جدید و نه در مورد آزاد کردن آن وقتی که اشیاء دیگر مورد نیاز هستند. لوآ مدیریتحافظه خودکار را توسط اجرای (زباله روب) برای جمع آوری تمام اشیاء مرده انجام می دهد. که زباله روبی در سی پلاس وجود ندارد.

 


Copyright © 2016