طراحی سایت ملکان صنعت

دستگاه لیوان کاغذی تبریز

 

ویژگی های ممتاز سایت  ملکان صنعت سام آذربایجان

  • قابلیت چند زبانه بودن سایت
  • پشتیبانی افلاین
  • داشتن گالری
  • قراردادن فیلم
  • داشتن اسلاید های متحرک
  • قراردادن شبکه های اجتماعی
  • با یک کلیک با ماارتباط بگیرید
  • امنیت با تکنو لوژی ها روز
  • به روز رسانی مرتب
  • محتوای منحصر به فرد و گیرا

قابلیت چند زبانه بودن

شما به راحتی میتوانید با هر زبانی با سایت ما کار کنید

که اگر سایت شما فروشگاهی باشد که بخواهید مشتریان خارجی داشته باشید شایدبه دلیل عدم شناخت به زبان از سایت شما استفاده نکند

 این که طراحی سایت به چه زبان هایی باشد بستگی به هدف و نوع بازدید کننده شما دارد. ولی اکثر سایت های چند زبانه به علت فراگیر و بین المللی بودن از انگلیسی به عنوان زبان دوم خود استفاده می کنند، طراحی سایت انگلیسی ، طراحی وب سایت به زبان ترکی ،عربی ،فرانسوی ،اسپانیایی ، و نیز به عبارتی سایت چند زبانه گزینه هایی هستند که می توانید در کنار زبان اصلی سایتتان آن ها را نیز داشته باشید. ترجمه ی صفحات نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ترجمه ها باید روان، بدون هیچ گونه اشتباه گرامری و املایی بوده و خواننده را به خود جذب کند.

چند زبانه سازی سایت برای سئو مضر است!

بله چند زبانی سازی سایت برای موتورهای جستجو مضر خواهد بود، بخصوص اگر چگالی کلمات کلیدی را از هم جداسازی نکنید و آنها را در یک سایت قرار دهید. اگر سایت به صورت خودکار ترجمه شود (توسط افزونه ها و سایت های ترجمه گر آنلاین)؛ گوگل به آسانی به این مورد پی میبرد، سایتهایی که به صورت خودکار ترجمه میشوند هیچ ارزشی برای موتورهای جستجو ندارند؛ چون نه صاحب سایت وقتی برای گذاشته است و نه کاربر وقتی برای خواندن خواهد گذاشت چون مطالبی که به صورت خودکار ترجمه میشوند از کیفیت مطلوبی و بالایی برخوردار نیستند و دارای اشتباهات دستور زبانی زیادی هستند. هر زمانی که شما برای مطلبی وقت و ارزش قائل شدید، کاربران و موتورهای جستجو نیز ارزش قائل خواهند شد.

بنابراین، اگر وب سایت شما چند زبانه است، حتما زبان های مختلف را از هم جدا کنید و محتوای هر زبان سایت در بخش جداگانه ای قرار داده شود. قراردادن محتوای زبان های مختلف داخل یک سایت بدون جداسازی آن را نابود خواهد کرد. همچنین استفاده از مترجم های ماشینی برای سایت های چندزبانه مضر است و مزیتی ایجاد نمی کند.

اگر وب سایت چند زبانه با تگ های درست معرف زبان و همچنین اصول طبقه بندی محتوا طراحی شود، مشکلی از جهت سئو نخواهد داشت. بنابراین در صورتی که با اصول سئو آشنایی ندارید و میخواهید یک سایت چند زبانه داشته باشید، حتما از یک متخصص سئو در تیم خود استفاده کنید تا به مشکل برنخورید.

محتوای منحصر به فرد و گیرا

مطمئن شوید که محتوای وب سایتتان جالب، مرتبط و مهم تر از همه منحصر به فرد است. بازنویسی نوشته هایی که کاربران قبلاً در سایت های دیگری دیده اند، نتیجه خاصی برای شما به ارمغان نمی آورد. برای موفق شدن، شما باید اطلاعات ارزشمند و آگاهی بخش ارائه دهید که از نظر کاربر ارزش زمان گذاشتن داشته باشد.

به روز رسانی مرتب

اگر می خواهید کاربران گذری و موقت تبدیل به کاربران دائمی شوند، باید اطلاعات سایتتان را به طور مرتب به روز رسانی کنید تا پیدا کردن آن ها آسان و به اندازه کافی جذاب باشد تا کاربر را مدت بیشتری در سایت نگه دارد.

میتوانید با در نظر گرفتن یک قسمت با عنوان جدیدترین ها و یا به روز رسانی شرکت، کاربر را به جدیدترین اطلاعات در مورد شرکت راهنمایی نمایید.

استفاده به موقع از موقعیت ها

بلافاصله به هر کاربری که با شما تماس میگیرد، جواب بدهید. به این ترتیب آن ها احساس میکنند برای شما مهم هستند. اگر نمی توانید به آن ها فوراً پاسخ بدهید، به آن ها بگویید که بر روی سؤال و یا در خواستشان مشغول کار هستید.

ایجاد امنیت با تکنولوژی های روز

هیچ چیزی مانند امنیت، یک مشتری بالقوه را به مشتری دائمی تبدیل نمی کند. یک طراحی قابل اعتماد، با داشتن آخرین تکنولوژی امنیتی به کاربر این اطمینان را میدهد که سایت امن است و تبادلات و اطلاعات کاربر محفوظ می ماند.

طراحی یک وب سایت چند زبانه بودن در تبریز یک پیشرفت سریع در کسب کار است