درباره ما

این گروه نرم افزاری ما در سال 91 با تشکیل شدن 6 نفر آغاز به فعالیت کرد (محمد باقری، علی نجفی، علیرضا بهرامی، مجید قاسمی، مهرداد تواچه) و در ابتدا با نام گوماتو و تغییر آن نام به چندنام دیگر (اپ ویز، تایر و.. ) در آخر به گروه نرم افزاری تیما تغییر کرد.

این جمع دوستانه یک بار در محله تولید دارو با همکاری و تلاش و پیشرفت شکست ، مجدد با برنامه ریزی تلاش  چندین پروژه را انجام دهد.

این گروه با نام گروه نرم افزاری تیما و با دانشگاه شریف و amg و… پروژه های مشترک انجام داده.

بعد ها با جابه جایی به محله ی صادقیه کنار مترو نعمت آباد یک دفتر پایگاه ایجاد کرد . 

با انجام چندین پروژه وارد فاز جدید شد با طراحی همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ر) و انجام چندین پروژه خصوصی و ورودفاز کاری سئو فعالیت کرد.

گروه نرم افزاری تیما در شادآباد نیز ایجاد یک پایگاه و واحد اموزشی و شتاب دهنده کسب کار شد و تلاش میکرد جدا از طراحی و توسعه ، مشاور و اموزش انجام می شود تا به امروز اما در این جا به جایی افرادی وارد گروه شده و با سو استفاده از گروه خارج شدند (امیر رضا حیدری و حامد آقارضایی ) با سو استفاده و انجام نا تمام پروژه های گروه تیما بر این شد سامانه تیم آ را راهندازی کرد.

که فعالیت های مورد نیاز کارفرما نا تمام نماند و باعث شود که کارفرما بداند که چه فغالیت های انجام شده با توضیحات جز بیشتر در لحظه پیامک شود و با قابلیت خروجی اکسل و… دهد جهت گزارش ماهانه. 

در محله تولید دارو منطقه 18 تهران با ، تولید نرم افزار شهداء برای شهرداری منطقه وقت، تولید نرم افزار برای یک پزشک ورزش های ملی و ساخت نرم افزار آموزشی درسی در سال های که کمتر کسی به دیجیتالی کردن آموزش فکر می‌کرد. بعد ها با جدا شدن برخی از عضو های تیم و جدی تر شدن کار افراد زیادی با گروه تیما کار کرده اند و جدا شدند اما همچنان هر نرم افزار یا خدماتی ساخته ایم رایگان پشتیبانی فنی اولیه رو انجام داده ایم. بیش از ۲۵۰ نفر نیرو از ابتدا تا به حال با گروه تیما کار کرده اند در پروژه های دانشگاهی ، دولتی ، خصوصی این گروه مردم نهاد ما دیگر عضوی از شما هستیم .

با سیستم پشتیبانی و افراد جوان با انگیزه و تجربه ی بیش از ۱۱ سال.

طراحی نرم افزار های آموزشی، سیستم فاکتور ساز آنلاین، طراحی انواع افزونه وردپرس، قالب وردپرس و بالا بردن امنیت آنها(عیب یابی) ، طراحی نرم افزار ساعت کاری سرویس، سئو، ایجاد سیستم های مانیتورینگ نرم افزار بلادرنگ و زدرگ، طراحی لوگو و لندینگ پیج و…. از گذشته تا به حال افراد زیادی همکار ما بودند اما توجه داشته باشید که ما گروه نرم افزاری تیما هستیم و حق مادی و معنوی این فعالیت ها به نام محمد باقری است و استفاده از نام گروه نرم افزاری تیما در دیگر سایت ها با نام افراد دیگر جعلی است. افراد اصلی فعلی که عضو گروه تیما هستند و نماینده می‌باشند.

محمد باقری، علی نجفی، امیررضا حیدری، میر مهدی رسولی، محمد متین گلی زاده، زهرا رستمی، محمد مهدی جعفرزاده، آقای علیزاده افراد دیگری که در بالا بردن کیفیت عملکرد گروه نقش دارند تمام آنها در کشور پهناور ایران در فرایند تولید تحقیقات توسعه نرم افزار و طراحی سایت و…. نقش دارد به بیش از 150‪ نفر تا به امروز میرند. امید است با راهندازی نرم افزار پشتیبان تیما هر چه بهتر با کیفیت تر باعث رشد درآمد آموزش شما شویم

گروه تیما با همکاری شتاب کسب کار های مکامن ، آقا مهدی ، وبپارادیس ، اکسین ، نارن فود و… باشد جهت کمک توسعه انها جز از بدنه این کسب کار ها باشد.

همکاران گروه نرم افزاری تیما

لوح تقدیر شهرداری از گروه تیما

مشاوره تلفنی
حساب کاربری
سبد خرید
جستجو
cropped-logo.png

Registration option not enabled in your general settings.

cropped-logo.png
[df-form]