گوگل اخیراً  Google Workplace Updates را معرفی کرده است

که رابط جدیدی برای برنامه Google Meet برای Android است.

رابط کاربری جدید مشابه برنامه Meet برای iOS است و همچنین مشابه تجربه ملاقات Gmail است.

 

Google Meet ویژگی های جدید.

برای طراحی نصب این پلاگین وردپرسی با ما تماس بگیرید.

گروه نرم افزاری تهران تیما

علاوه بر رابط کاربری دوباره طراحی شده ، که عناصر سبز را به نفع رنگ آبی به همراه دارد ،

کاربران اکنون دکمه جدید جلسه جدید را مشاهده می کنند. هنگام ضربه زدن روی این دکمه ، کاربر سه گزینه را می بیند: دریافت اطلاعات ورود به جلسه برای به اشتراک گذاشتن با دیگران ، شروع تماس از طریق جلسه فوری و برنامه ریزی جلسه جدید در تقویم Google

با استفاده از Google Meet ، کاربران می توانند جلسات ویدیویی با کیفیت بالا را برای گروه های حداکثر 250 نفره ایجاد و در آنها شرکت کنند. جلسات همچنین برای امنیت بیشتر شرکت کنندگان رمزگذاری شده است. این برنامه همچنین از ویژگی های به اشتراک گذاری صفحه پشتیبانی می کند. این امر امکان ارائه اسناد و اسلایدها ، ضبط جلسات ، رونویسی گفتار به متن در زمان واقعی و موارد دیگر را فراهم می کند.

این کار را می توانید با زدن دکمه منوی زیر هنگام مکالمه و انتخاب Screen Sharing انجام دهید. وقتی صفحه خود را به اشتراک می گذارید ، تا زمانی که اشتراک صفحه فعال باشد ، دیگر شرکت کنندگان تماس را نمی بینید. این ویژگی هنوز برای همه دستگاههای Android در دسترس نیست ، اما بعداً همه می توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

همچنین گزینه خوبی برای برقراری ارتباط با دیگران در طی بیماری همه گیر ویروس کرونا است. این برنامه اخیراً در Android و iOS با پشتیبانی از حذف نویز ، که قبلاً در نسخه دسک تاپ موجود بود ، به روز شد. همچنین این ویژگی برای تار کردن زمینه ، باعث برجسته شدن کاربر در تصویر می شود.

طبق اعلامیه گوگل ، رابط کاربری جدید برنامه Google Meet برای Android در دسترس کاربران است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پلاگین وبینار وردپرس رایگان گوگل

0 Item | تومان0
View Cart
cropped-logo.png
رمز عبور برای شما پیامک می شود
cropped-logo.png
[ultimatemember form_id="5783"]